Dünyanın ve toplumumuzun en önemli ihtiyaçlarından birinin sağlıklı ve dengeli beslenmek olduğunun, üyelerimizin bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden birinin sağlıklı ürünlere ulaşmak olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle sağlıklı ürünleri en iyi kalitede sunar, üyelerimizi uzman ekibimizle doğru yönlendirerek iyi bir hizmet sunmaya çalışırız.

Uzun yıllardan beri İstanbul’un zorlu hayatında hizmet, gıda ve çeşitli ticaret kollarıyla uğraşan İstanbul’un ve büyük şehirlerin her geçen gün daha da zorlaşan yaşamsal zorluklarını kolaylaştırmak, gıdaya ve insanların beklentilerine dair tecrübelerimizle günün koşullarına ayak uydurmak ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yola çıkmış bir işletmeyiz.

Bibi’yi tercih eden herkes; sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yanı sıra güven ve iyi bir deneyim kazanacağını da bilir. Üyelerimizin beklentilerini karşılamak bizim için yeterli değildir, en üst seviyede memnuniyet yaratacak, deneyimleyince de hayranlık ve bağımlılık yapacak ürün ve hizmetler sunmaya gayret ederiz.

21. Yüzyıla uyum sağlamanın yeterli olmadığının, yenilikleri ilk getiren uygulama olmanın öneminin farkındayız. Bibi’nin sektörde örnek olan bir marka olmasının nedeni geniş vizyonu ile dünyadaki yenilikleri takip etmesi ve uygulamasından kaynaklanır.

İşimizin odağında insan olduğunun, insana insanla hizmet vermenin zorluğunun bilincindeyiz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde sağlık ve kalite bizim için önceliklidir. Sağlık ve kalite standartlarımıza uymayan hiçbir ürünü siz çok değer verdiğimiz üyelerimize sunmayız.