1)Tarifini çok gizli tuttuğumuz ev yapımı ‘’Brownie’’

Bibi’s Coffee Shop’ta bulunan tüm yemekler ve tatlılar kaliteli ve sağlıklı yemek üretmeyi kendine misyon belirlemiş olan Bibi Mutfaktan çıkar. Çok sevilen lezzetlerimiz İstanbul Şişli’de sağlıklı yemek ve konaklamayı siz değerli misafirlerine bir arada sunan tek kurumdur. 

Gelelim nefis tatlarımıza!

Peki, çok sevilen browniemiz neden bu kadar seviliyor?

Özenle seçtiğimiz taze çikolataları, özenimizi ve tecrübemizi birleştirerek sevgi ile yaptığımız ”Brownie” cafemizin en favorilerinden oldu.

Dışı çıtır çıtır ve sıcacık olan Browniemizin içinden akan beyaz çikolata ile yerken hiç bitmesini istemeyeceğiniz yoğun çikolataya ek olarak sunumda kullandığımız özel sosumuz ile 1 dilimden çok daha fazlasını isteyeceğinize eminiz 🙂

 

 

2) Sağlığınıza hareket katan ” Enerji Topları” 

 

Hem sağlıklı besleniyorsunuz hem de formunuza dikkat mi ediyorsunuz? Bu atıştırmalık tam size göre!

İçinde hurma ve biraz kakao olan enerji toplarımızda hem ihtiyaç duyduğunuz tatlı ihtiyacınızı karşılayacak hem de kahve keyfinize keyif katacaksınız. 

1 adeti sadece 55 kcal olan bu lezzeti mutlaka tatmalısınız!

 

 

 

3) San Sebastian Cheesecake 

San Sebastian Cheesecake İspanya’nın San Sebastian şehrinde La Vina adlı bir restorandan çıkıp tüm dünyaya ününü duyurmuştur.

San Sebastian Cheesecake’in yapımı çok zordur çünkü sadece kıvamı ve tadının lezzetli olması yetmez! Görüntüsü de bir o kadar önemlidir.

Usta şefimizin elinden sizlere sunduğumuz Cheesecakemizde de yine Bibi kalitesini konuşturduk.

Özel siparişinizle bir bütün olarak San Sebastian Cheesecakemizi evinize götürüp misafirlerinizi şımartabilir ya da cafemizde birbirinden lezzetli kahvelerimiz ve 1 dilim Cheesecake ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize yazın!.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?