Habitat Yaşam İstanbul’un merkez semtlerinden biri olan Şişli’de yaklaşık 1 yıldır sizlere sağlıklı yaşam çerçevesinde konforlu ve rahat hissetmeyi misyon haline getirmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra İstanbul’da yaşamanın zorluğu, iş hayatının yoğun temposu kişiyi yorabiliyor.

Habitat Yaşam sizleri düşünerek odanızda tüm yapmayı sevmediğiniz ev işleri yükünden sizi kurtarabiliyor. Her hafta yapılan temizlik ile iş hayatınızdaki yoğunlukta bir de bununla uğraşmak zorunda kalmıyor, boş vakitlerinizde keyifle dinlenebiliyorsunuz.

Ayrıca Habitat Yaşamda değerli zamanınızı yemek yaparak harcamanıza gerek yok. Aylık kahvaltı ve akşam yemeği aboneliklerimize kaydolabilir ya da rezidans içinde bulunan Bibi’s Coffee Shop ’ta Bibi Mutfak ’tan çıkan sağlıklı ve lezzetli yemekleri tercih edebilirsiniz.

Habitat Yaşam’da izin günlerinizde tam bir arınma için detoks programlarımıza katılabilir,  diyetisyenlerimizden kendinize özel beslenme programları oluşturmasını talep ederek daha sağlıklı bir yaşama emin bir adım atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için iletişim kısmından bize yazabilir ya da arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize yazın!.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?